به گزارش روابط عمومي »بيمارستان عضو هيات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد به عنوان دبير شورای عالی جمعيت كشور منصوب شد.

رييس جمهور در حکمی دکتر سيد کاظم فروتن عضو هيات علمی دانشکده پزشکی دانشگاه شاهد را در راستای اجرای قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت به سمت دبير شورای‌ عالی جمعيت منصوب کرد.
حجت الاسلام و المسلمين دکتر سيد ابراهيم رئيسی در اجرای تبصره ۲ بند «ب» ماده ۱ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعيت با توجه به سوابق و تجارت ارزنده دکتر سيد کاظم فروتن وی را به عنوان دبير شورای‌ عالی جمعيت منصوب کرد.
رييس جمهور در اين حکم آورده است: انتظار می‌رود با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحيه انقلابی»، «مردم‌داری»، «پاکدستی و فسادستيزی»، «قانون مداری» و مفاد «عهدنامه مديران دولت مردمی» و تشريک مساعی اعضای محترم آن ستاد و بهره‌مندی از کليه ظرفيت‌های موجود با ايجاد هماهنگی و هم‌افزايی بين دستگاه‌ها و مجموعه‌های مرتبط در اجرای دقيق قانون جمعيت، در پيشبرد و تحقق اهداف عاليه آن شورا مجدانه بکوشيد. توفيقات آن جناب را در انجام شايسته وظايف محوله در قانون جمعيت، تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و بويژه بيانيه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند مسألت می‌کنم.
دکتر فروتن دارای دکترای پزشکی و متخصص رشته اورولوژی از دانشگاه علوم پزشکی شهيد بهشتی بوده و عضويت در هیيأت علمی و دانشيار رشته تخصصی اورولوژی در دانشگاه شاهد، فعال حوزه خانواده و جمعيت، قائم مقامی دبير شورای گسترش معاونت آموزشی وزارت بهداشت و درمان، تاليف چندين عنوان کتاب در حوزه خانواده، تاسيس اولين کلينيک جامع سلامت خانواده در کشور در بیيمارستان شهیيد مصطفی خمينی (ره) دانشگاه شاهد، فعال نمونه کشوری حوزه ازدواج، تاسيس انجمن علمی سلامت خانواده ايران، تاسيس رشته دکتری خانواده و سلامت جنسی و معاونت آموزشی و تحصیيلات تکميلی دانشگاه شاهد را در سوابق خود دارد.
گفتنی است آقاي دكتر سيد كاظم دکتر فروتن هم اکنون عضو هيات علمی گروه جراحی و مدير گروه پژوهشی خانواده و سلامت جنسی دانشکده پزشکی دانشگاه می باشند

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید

هفت + شش =