به گزارش «روابط عمومي» بيمارستان، به مناسبت فرا رسیدن سال ۱۴۰۳ دكتر صداقت رئيس بيمارستان طي پيامي عيد باستاني نوروز را تبريك گفت و براي همگان آرزوي شادكامي و تندرستي نمود.

متن پيام ايشان به شرح زير مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
باز هم یک سال با تمام فراز و نشیب هایش به پایان رسید و دوباره نفس‌های گرم بهار به گوش می‌رسد. فصلی که مظهر قدرت بی‌انتهای الهی و زمان تازه شدن است.در آستانه سال نو و ماه مبارك رمضان به استقبال بهار طبيعت و بهار جان می رویم و تحوّل طبیعت را با تحوّل در قلب و جانمان آغاز می نماییم و در این هنگامه برای تعجیل در ظهور امام عصر ( ارواحنا له الفداء ) دست دعا به سوی آستان حضرت دوست بر می داریم.

فرا رسیدن سال نو، شمیم رویش شوق انگیز هستی و آغاز بهار طبیعت که امسال با رایحه خوشایند ماه سراسر نور و پرفیض و بركت شعبان المعظم و رمضان المبارك عجین و عطرآگین شده است، نوروز که برای ما ایرانیان الهام بخش زندگی بوده و آن را نمادی از امید به آینده‌ای بهتر می‌دانیم. امیدی که در شرایط موجود بیش از هر چیز دیگری به آن نیاز داریم. امید به سالی پر برکت همراه با رونق اقتصادی، امید به ساخت فردایی بهتر برای فرزندان این آب و خاک و امید به هرچه که آینده را از آن ما خواهد کرد.

امیدواری ما اعضای خانواده نظام سلامت کشور نیز افزایش کیفیت خدمات در کنار کسب حداکثر رضایتمندی هموطنان به ویژه خانواده معزز شهدا است. زیرا نمی‌خواهیم بیماران و خانواده‌های آنان درد و رنجی به جز درد و رنج بیماری را متحمل شوند. پس ما کارکنان بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) به عنوان قطب مرکز پزشکی،آموزشی و درمانی دانشگاه شاهد و بخش مهمی از مجموعه بهداشت و درمان این سرزمین در آستانه نوروز پیمان می‌بندیم تا سال ۱۴۰۳ را با امید به آینده آغاز کرده و در سال جدید برای دستیابی به آرمان‌ها و افق‌های تعریف شده این بیمارستان با تمام توان در مسیر پیشرفت گام برداریم.

همچنین اینجانب به عنوان عضوی از خانواده بزرگ بیمارستان شهید مصطفی خمینی (ره) فرا رسیدن سال جدید را به تمام مردم سربلند ایران زمین به ویژه خانواده‌های مغزز شهدا، همکارانم در دانشگاه شاهد، دانشگاه علوم پزشکی تهران و بیمارستان شهید مصطفی خمینی(ره) تبریک گفته و در این سال از خداوند متعال برای آنان سلامتی و موفقیت روز افزون را خواستارم.

امید است در سال جدید با استعانت از حضرت باری تعالی و در سایه توجهات حضرت بقیه ا… الاعظم مهدی موعود (عج)، با پیروی از منويات حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، در سایه ایمان، تعهد و بهره گیری از توانمندی های شایسته يكديگر بتوانیم در مسیر ارتقای سطح سلامت جامعه و ارائه خدمات مطلوب پزشكي، درماني و مراقبتي به هم‌وطنان عزیزمان گام بلندي برداریم و در مسیر خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و پیروز و سربلند باشیم.
دكتر محمد صداقت رئيس مركز پزشكي، آموزشي و درماني شهيد مصطفي خميني (ره)

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید