تجلیل رئیس جمهور از گروه جهادی پزشكي شهید كاظمي آشتیانی دانشگاه شاهد

به گزارش «روابط عمومي» بيمارستان، حجت الاسلام و المسلمين دكتر رئيسي، رئیس جمهور از گروه جهادی شهید کاظمی آشتیانی دانشكده پزشكي دانشگاه شاهد تجليل كرد.

همایش ملّی «خدمت ماندگار؛ بزرگداشت خادمان سلامت» روز شنبه ۵ شهریور با حضور حجت الاسلام و المسلمين دكتر سید ابراهیم رئیسی، رییس جمهور، وزير بهداشت، درمان و اموزش پزشكي، معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران و جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، مديران و روساي سازمان ها و نهاد هاي حوزه بهداشت و سلامت و مدافعان سلامت و كادر درمان در سالن اجلاس سران برگزار شد.

اين مراسم با سخنرانی رئيس جمهور، وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، و سخنرانی چند تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدافعان سلامت و قدردانی از گروه هاي جهادي حوزه پزشكي و درمان، پزشکان، پرستاران، داروسازان، مدافعان سلامت، خانواده شهیدان مدافع سلامت همراه بود.

در اين مراسم با حضور رئيس جمهور و وزير بهداشت از گروه جهادی شهید کاظمی آشتیانی دانشگاه شاهد به پاس سال ها تلاش و زحمت در برگزاري اردوهاي جهادي در حوزه پزشكي و درمان در مناطق محروم و كم برخوردار با اهدا لوح سپاس به دكتر سهيل لرد دانش آموخته ي دانشكده پزشكي دانشگاه به نمايندگي از اين گروه، تجليل و قدرداني بعل آمد.

گفتني است گروه جهادی شهید کاظمی آشتیانی، با بیش از چهار سال سابقه فعالیت و برگزاری میانگین هر ماه یک اردو جهادی در مناطق کمتر برخوردار کشور با پوشش کامل روند درمان مراجعین و ارائه خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی و ارجاع بیماران نیازمند به صورت کاملا رایگان می‌باشد.گروه جهادی پزشکی شهید کاظمی آشتیانی با برگزاری اردو جهادی به صورت مستمر در مناطق محروم کشور در ۶ حوزه آموزش سلامت، غربالگری بیماری ها، تشخیص و درمان، توان‌ بخشی، روانشناسی و خدمات آزمایشگاهی خدمت رسانی می‌کند.خدمات این گروه به صورت ماهانه ۳ اردوی جهادی در قالب یک اردوی جهادی عمومی و دو اردوی تخصصی با نام های گوشِ چشم و مهد مهر (مادر، همسر، دختر) برگزار می‌شود.​

گروه جهادی شهید کاظمی آشتیانی با عدم وابستگی مالی به هیچ سازمانی در تلاش است تا خدمات خود را در هر اردو کامل‌تر کند. اردوهای جهادی گروه بستری مناسب برای ارائه خدمات به مردم توسط جهادگران علاقه مند می‌باشد. در همین راستا جهادگران از دانشگاه‌های علوم پزشکی و حتی غیر پزشکی نیز در اردوها با اين گروه همکاری می‌کنند.

علاقمندان مي توانند جهت كسب اطلاعات بيشتر، آشنايي و همكاري با گروه جهادي شهيد كاظمي آشتياني به نشاني (https://masihadam.ir/) مراجعه نمايند.

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید