به گزارش «روابط عمومی»بيمارستان، کانال رسمی بيمارستان شهيد مصطفي خميني در اپلیکیشن روبیکا راه اندازی شد.

 

روابط عمومی بيمارستان در راستای اطلاع رسانی بهنگام و مناسب، انتشار مطالب و اخبار دقیق و معتبر، جلوگیری از انتشار اخبار و مطالب غیر موثق از منابع نامعتبر، پیوستگی و سرعت بخشیدن به فرایند انتشار و دریافت اخبار و مطالب مورد نياز، رویدادها و اطلاعیه های رسمی بيمارستان و نیز افزایش ارتباط و تقویت تعامل بین مخاطبين محترم با مجموعه بيمارستان و همچنین حضور فعال و موثر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی جهت معرفي هر چه بهتر اين مركز پزشكي، آموزشي و درماني در اپلیکیشن «روبیکا» راه‌اندازی شده است.
علاقمندان می توانند از این پس مطالب، اخبار و اطلاعیه های رسمی بيمارستان را در وب سایت رسمی بيمارستان و یا با عضویت در کانال بيمارستان در اپلیکیشن روبیکا به آدرس (Hmkh_pr@) مشاهده و پیگیری نمایند.

روبیکا یک اپلیکیشن جامع (سوپر اپ) است که برای کاربران فارسی زبان دنیا سرویس های متعدد، متفاوت و جذابی را یکجا گرد هم آورده است تا بتوانند فقط از طریق این اپلیکیشن کاربرپسند، با کیفیت و هوشمند به تمامی آنچه در تلفن همراه خود متصور هستند، دسترسی داشته باشند. ماموریت روبیکا، فراهم نمودن پرکاربردترین، ساده ترین، سریع ترین، به صرفه ترین و در عین حال، امن ترین امکانات، خدمات و محتوا منطبق بر قوانین جاری کشور، تنها از طریق یک پلتفرم ساده است. کاربران تنها با یکبار عضویت و با یکبار ورود ‎(log in)‎ می توانند به کلیه خدمات روبیکا دسترسی داشه باشند و به تناسب نیاز خود از آن استفاده کنند. با توجه به رسالت تعاملی روبیکا، با بهره مندی از تامین کنندگان و سرویس دهندگان متعدد، متنوع و قابل اطمینان، خدمات و محتوای مناسب و مورد نیاز کاربران فراهم می شود. همچنین با توافقی که بین اپلیکیشن روبیکا با اپراتور اول و دوم صورت گرفته است، هزینه ترافیک اینترنت برای کاربران این اپلیکیشن رایگان می باشد.

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید