پيام تسليت رئيس بيمارستان شهيد مصطفي خميني در پي درگذشت عضو فقيد هيات علمي دانشگاه شاهد
به گزارش «روابط عمومي» بيمارستان، دكتر محمد صداقت رئيس بيمارستان شهيد مصطفي خميني (ره) با انتشار پیامی درگذشت عضو فقيد هيات علمي دانشگاه شاهد، استاد پیشکسوت گروه ميكروب شناسي دانشكده پزشكي شادروان دكتر پرويز اولياء را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت ايشان بدین شرح است:

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمَٰنِ ٱلرَّحِيمِ

وَ بَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذا اصابَتهُم مُصِیبَهٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ  (آیه ی ۱۵۶ سوره ی بقره)

و بشارت ده صبرکنندگان را، آن ها که هر گاه مصیبتی به ایشان میرسد، میگویند: ما از آنِ خداییم و به سوی او بازمیگردیم.

ضايعه درگذشت استاد فرهیخته و والامقام، دانشمند برجسته و متخلق به اخلاق اسلامي و انساني زنده ياد دکتر پرويز اولياء عضو فقيد هیات علمی گروه ميكروب شناسي دانشكده پزشكي که سالها در این دانشگاه با عشق و علاقه مشغول تدریس به فرزندان این مرز و بوم بود، قلب جامعه دانشگاهی، علمي و پزشكي کشور را داغدار و اندوهگین ساخت، اما در برابر تقدیر حضرت پروردگار و مشیت الهی چاره ای جز تسلیم و رضا نیست.
دلبستگی و تعلق خاطر ایشان در طول عمر بابرکت خود به پرورش علمی و اخلاقی دانشجویان و تلاش برای شکوفایی و بالندگی استعدادهای بالقوه فرزندان برومند اين مرز و بوم در کنار سخت کوشی، آزادگی و عزّت نفس، بويژه در زمان تحمل درد و رنج ناشي از بيماري او را به مثابه یک استاد فرهیخته در عرصه علم و اخلاق جاودانه ساخت، بي ترديد تلاش‌های مجاهدانه و خدمات ارزنده این استاد پارسا که سرمایه‌ای بی‌بدیل برای دانشگاه تراز انقلاب اسلامی به‌شمار می‌آيد، فراموش‌ناشدنی و به عنوان بخشي از باقيات الصالحات عمر پر ثمر ايشان محسوب و مأجور خواهد بود.
اينجانب با قلبی آکنده از غم و اندوه اين ضايعه را خدمت اعضا محترم هيات علمي، همكاران محترم و دانشجويان گرامي دانشكده پزشكي که از خرمن علم و ادب آن استاد فقید خوشه ها چیدند، دانشگاهيان گرانقدر دانشگاه شاهد، جامعه ي محترم دانشگاهي، علمي و پزشكي كشور و خانواده معزز ايشان، بويژه همسر ارجمند ايشان، استاد گرانقدر سركار خانم دكتر صادري عضو محترم هيات علمي گروه ميكروب شناسي دانشكده پزشكي دانشگاه شاهد، تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن فقید فرهیخته، رحمت واسعه ي الهي و علو درجات و برای عموم سوگواران و خانواده معزز ايشان، صبر و اجر جزیل مسئلت دارم.
خداوند روح اين استاد گرانقدر را با پيامبر گرامي اسلام حضرت محمد مصطفي (صلی‌الله‌ علیه‌ و آله‌ و سلم) و اهل بيت پاك و مطهرشان محشور فرماید. انشاالله…

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید