گراميداشت روز جهاني ايمني بيمار
به گزارش «روابط عمومي» بيمارستان، به مناسبت روز جهاني ايمني بيمار راند مديريتي ايمني بيمار بيمارستان با حضور در بخش هاي مختلف بيمارستان اين روز را به پزشكان، مسئولين و كارشناسان اين حوزه تبريك گفتند.
روز سه شنبه 28 شهريور ماه، به مناسبت گراميداشت روز جهاني ايمني بيمار، راند مديريتي ايمني بيمار بيمارستان با حضور دكتر صداقت رئيس بيمارستان، دكتر رضايي معاون درمان، خانم جوادي سرپرست معاونت پرستاري، خانم نعمتي مسئول هماهنگ كننده ايمني بيمار و ديگر مسئولين بيمارستان با حضور در بخش هاي مختلف بيمارستان با اهدا گل و لوح سپاس از زحمات و تلاش هاي پزشكان، مسئولين، كارشناسان و فعالان اين حوزه تقدير و تشكر نموده و اين روز را به ايشان تبريك و تهنيت گفتند.
همچنين در حاشيه اين مراسم دكتر صداقت به همراه مديران و مسئولين بخش هاي مختلف بيمارستان با حضور در اتاق بيماران، با اهدا گل و هديه، ضمن عيادت از ايشان و براي ايشان آرزوي صحت و سلامتي نمودند.
روز جهانی ایمنی بیمار در سال 2023 به موضوع “جلب مشارکت بیماران در راستای ارتقاء ایمنی بیمار” اختصاص دارد. ارائه مراقبت ایمن وظیفه حرفه ای، اخلاقی و قانونی مراقبین سلامت است. ایمنی بیمار مجموعه ای از فعالیت های سازمان یافته است که فرهنگ ها، فرآیندها، رفتارها و محیط و فناوری هایی را ایجاد می کند که به طور مداوم و پایدار خطرات و آسیب ها را در حین ارائه مراقبت به بیماران کاهش می دهد.

 

شما هم نظر خود را در مورد این پست به ما بگوید