لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دفاع مقدس

آخرین بروز رسانی 1396/03/02 ساعت 14:39

 

 

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت هفته دفاع مقدس

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس تصریح کرد: همگام با تمامی ملت شریف ایران به احترام دلاوران هشت سال دفاع مقدس بر پا ایستاده و در برابر شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های گرامی آنان سرتعظیم فرود آوریم.

به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:
بسمه تعالی
دفاع مقدس یادآور حماسه‌ها، ایثار و از جان گذشتگی مردمانی است که در دفاع از سرزمین خویش، لحظه‌ای درنگ نکردند و در این راه از هر آنچه داشتند گذشتند و بی دریغ از نثار مال و جان، هشت سال در مقابل دشمن تا بن دندان مسلح و حامیان جهانی او ایستادند و سرانجام، سرافراز و سینه ستبر، دشمن غدار را از خاک خویش راندند و پوزه او را به خاک مالیدند.
اما در این راه افتخار، چه گل‌ها که پرپر شد و چه سرو قامتانی که در خاک و خون غلتیدند. دلیرمردانی پاره پاره جسم یا بند اسارت به جان خریدند و در عزلت غربت مردانه ایستادند اما اکنون؛ ایران اسلامی در خاورمیانه پر آشوب جزیره امن و آرامش است و این نیست جز خون بهای هزاران شهید و از جان گذشتگی هزاران جانباز و ایثارگر و همه رزمندگان دلاور سال‌های دفاع مقدس و خانواده‌های صبور، بی توقع و دریادل آنها.
و اکنون سالگرد آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس است همگام با تمامی ملت شریف ایران به احترام دلاوران هشت سال دفاع مقدس بر پا ایستاده و در برابر شهیدان، جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های گرامی آنان سرتعظیم فرود آوریم.
باشد که الطاف الهی به برکت خون بهای عزیزانمان و مقاومت خستگی ناپذیر این ملت همواره شامل حال کشور بزرگ ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و تا همیشه تاریخ درفش سه رنگ آن افراشته بماند.
سید محمدعلی شهیدی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

به بالا