ما 46 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

دوشنبه 12 خرداد 1399 | Monday 1 June 2020

بیمارستان شهید مصطفی خمینی - انتصابات

طي حكمي از سوي رييس بيمارستان جناب آقاي دكتر كلانتري،جناب آقاي مهندس سيد مهدي كيايي به عنوان قائم‌ مقام معاونت پشتيباني و مديريت منابع اين مركز منصوب گرديد.

در بخشي از اين حكم آمده است:اميد است با اتكال به خداوند متعال در انجام وظايف محوله موفق و پيروز باشيد.

 

 

 

 

طي حكمي از سوي رييس دانشگاه شاهد جناب آقاي دكتر ثقفي ،آقاي دكتر علي مقدس جعفري به مدت دو سال به سمت معاونت درمان بيمارستان شهيد مصطفي خميني منصوب گرديد.

در بخشي از حكم آمده است:اميد است با توكل به خداوند متعال و نصب العين قرار دادن تقواي الهي،در انجام وظايف محوله موفق و پيروز باشيد.

طی حکمی از سوی آقای دکتر علی مقدس جعفری، آقای مهندس سید مهدی کیایی به مدت یکسال به سمت قائم مقام معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع بیمارستان منصوب گردیدند.

در بخشی از حکم آمده است: امید است با استعانت الهی و سررشته قراردادن تقوی و تخصص در پیشبرد اهداف عالیع این مرکز موفق و موید باشد/

طی حکمی از سوی رئیس بیمارستان سرکار خانم دکتر عباسی، آقای رسول زارعی به سمت مسئول فن آوری اطلاعات مرکز منصوب گردیدند.

در بخشی از حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

طی حکمی از سوی آقای دکتر علی مقدس جعفری، سرکار خانم پوسئس به سمت کارشناس واحد رسیدگی به امور بیماران و روابط عمومی بیمارستان منصوب گردیدند.

در بخشی از حکم آمده است:امید است با اتکال به خداوند منان و با برنامه ریزی مناسب در پیشبرد اهداف این مرکز موفق و موید باشید.
آخرین اخبار

انتصاب قائم‌ مقام معاونت پشتيباني و مديريت منابع انتصاب معاونت درمان بيمارستان شهيد مصطفي خميني(ره) انتصاب مسئول فن آوری اطلاعات بیمارستان انتصاب قائم مقام معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع بیمارستان

ورود به سیستم

Template Design:Dima Group