ما 69 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پنجشنبه 2 اسفند 1397 | Thursday 21 February 2019

بیمارستان شهید مصطفی خمینی - پیام تبریک رئیس بنیاد شهید بمناسبت روز پرستار

نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) اسوه ایثار و استقامت و روز پرستار را تبریک گفت.
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی به شرح زیر است:

پرستار کار سختی را بر عهده دارد، اجر بزرگی را هم دارد؛ اما وظیفه‌ی سنگینی هم دارد. این تعادل میان وظیفه و پاداش، میان حق و تکلیف، یکی از ارکان بزرگ مفاهیم اسلامی و مبانی اسلامی است.
مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

بسمه تعالی
حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) اسوه ایثار و استقامت است. بانویی که با صبری سترگ و عظیم مصیبت ها و ناملایمات واقعه کربلا را تحمل کرد و ضمن حفظ و دفاع از ارزش ­های مقدس اسلامی با خطبه ­های آتشین و افشاگرانه در به ثمر رساندن اهداف شهدای قیام عاشورا نقش موثری داشتند و از بازماندگان آن واقعه دردناک به خوبی پرستاری کردند. درود بی پایان خداوند بر این بانوی نمونه اسلام باد که با ایثار و فداکاری و تحمل رنج و درد بسیار و اقدامات تاثیرگذار و فضایل بی شمارشان نقشی ماندگار از خود بر جای نهادند.
ولادت حضرت زینب(س) مصادف با روز پرستار است. ضمن تبریک میلاد این بانوی گرانقدر به تمامی ملت شریف ایران، پرستاران عزیز و به ویژه همسران محترم جانبازان، آزادگان و شهدای معظم، مقام بانوان معظم ایثارگر را که با صبوری و وفاداری الگوهای شجاعت و ایثار را همراهی و همیاری نمودند، ارج می نهیم. به یقین مقام صبر این بانوان معظم نزد پروردگار کریم محفوظ و مأجور است و خیرات و حسنات این همدمی در دنیا و عقبی ثمره گذشت، ایثار و فداکاریشان است. 
سید محمد علی شهیدی
انتصاب مسئول خدمات عمومی بیمارستان انتصاب رئیس اداره امور مالی انتصاب مدیر داخلی بیمارستان انتصاب ناظر دارویی

Template Design:Dima Group