ما 47 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پنجشنبه 8 خرداد 1399 | Thursday 28 May 2020

بیمارستان شهید مصطفی خمینی - بیانیه رئیس بیمارستان در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِر وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در طول تاریخ مردان بزرگی که زمین، وستعتشان را تاب نمی‌آورد، با مجاهدت‌های خود شهد شیرین شهادت را چشیده و راه آسمان را می پیمایند و همواره از جوشش خون پاک و مطهرآنان، هزاران مجاهد دیگر در پهنه زمین، در مقابل ظلم و ستم قد علم خواهند کرد.
سردار قاسم سلیمانی هنرمندی بی‌بدیل در عرصه رزم، سرداری رشید و پرافتخار درحفظ مرزهای امنیت و سرافرازی ایران و اسلام، اسوه و الگوی مجسم اخلاص، شجاعت و انسانیت، با عزم و اراده پولادین در راه مبارزه با ظلم و تروریست، در پی حمله تروریستی و جنایتکارانه نیروهای آمریکایی آسمانی شد.
امروز آزادگان و مردم مظلوم منطقه داغدار شهادت حاج قاسم سلیمانی هستند، اما یقین داریم طنین گام‌های استوار این سردار بینظیر در گوش تاریخ باقی خواهد ماند.
با تاسف و حسرتی عمیق، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سردار والامقام به ملت قدرشناس ایران و با اعلام انزجار و محکومیتِ هرگونه اقدام تروریستی در جهان، این اقدام آمریکای جنایتکار را محکوم کرده و با انگیزه‌ای مضاعف و همبستگی مثال‌زدنی در حمایت و تکریم بزرگ مردان حماسه‌ساز، در انتظار پیروزی قطعی و موفقیت ایران بزرگ، با مجاهدان راه حق همراه خواهیم بود.

دكتر بهاره عباسي
رئيس بيمارستان شهيد مصطفي خميني
آخرین اخبار

انتصاب قائم‌ مقام معاونت پشتيباني و مديريت منابع انتصاب معاونت درمان بيمارستان شهيد مصطفي خميني(ره) انتصاب مسئول فن آوری اطلاعات بیمارستان انتصاب قائم مقام معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع بیمارستان

ورود به سیستم

Template Design:Dima Group