ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

چهارشنبه 9 بهمن 1398 | Wednesday 29 January 2020

بیمارستان شهید مصطفی خمینی - بیانیه رئیس بیمارستان در پی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی

بسم رب الشهداء و الصدیقین
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِر وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
در طول تاریخ مردان بزرگی که زمین، وستعتشان را تاب نمی‌آورد، با مجاهدت‌های خود شهد شیرین شهادت را چشیده و راه آسمان را می پیمایند و همواره از جوشش خون پاک و مطهرآنان، هزاران مجاهد دیگر در پهنه زمین، در مقابل ظلم و ستم قد علم خواهند کرد.
سردار قاسم سلیمانی هنرمندی بی‌بدیل در عرصه رزم، سرداری رشید و پرافتخار درحفظ مرزهای امنیت و سرافرازی ایران و اسلام، اسوه و الگوی مجسم اخلاص، شجاعت و انسانیت، با عزم و اراده پولادین در راه مبارزه با ظلم و تروریست، در پی حمله تروریستی و جنایتکارانه نیروهای آمریکایی آسمانی شد.
امروز آزادگان و مردم مظلوم منطقه داغدار شهادت حاج قاسم سلیمانی هستند، اما یقین داریم طنین گام‌های استوار این سردار بینظیر در گوش تاریخ باقی خواهد ماند.
با تاسف و حسرتی عمیق، ضمن تبریک و تسلیت شهادت این سردار والامقام به ملت قدرشناس ایران و با اعلام انزجار و محکومیتِ هرگونه اقدام تروریستی در جهان، این اقدام آمریکای جنایتکار را محکوم کرده و با انگیزه‌ای مضاعف و همبستگی مثال‌زدنی در حمایت و تکریم بزرگ مردان حماسه‌ساز، در انتظار پیروزی قطعی و موفقیت ایران بزرگ، با مجاهدان راه حق همراه خواهیم بود.

دكتر بهاره عباسي
رئيس بيمارستان شهيد مصطفي خمينيانتصاب مسئول فن آوری اطلاعات بیمارستان انتصاب قائم مقام معاونت پشتیبانی و مدیریت منابع بیمارستان انتصاب مسئول روابط عمومی بیمارستان انتصاب رئیس اداره امور عمومی و منابع انسانی بیمارستان شهیدمصطفی خمینی

ورود به سیستم

Template Design:Dima Group